Rezervácia vozidla
Cena za prenájom
XXX €
Výber vozidla
Miesto vyzdvihnutia
Začiatok prenájmu
Miesto odovzdania
Koniec prenájmu
 
Počet dní:2

Auto magazín Awards 2019: Poznáme víťazov.

25.02.2019

Auto magazín Awards 2019: Poznáme víťazov.

Najčítanejší motoristický časopis na Slovensku každoročne vyhlasuje čitateľskú anketu o najobľúbenejšie automobily. Víťaza športovej kategórie nájdete aj v našom showroome.

21. ročník prestížnych motoristických ocenení sa uskutočnil 18. februára v hoteli Park Inn by Radisson Danube v Bratislave.

Čitatelia Auto magazínu hlasovali za svojich favoritov v deviatich kategóriách. Volili si rodinné autá, športové autá/kupé, limuzíny/sedany, ale aj ekologické autá či crossovery. Predmetom hlasovania boli automobily, ktoré sú alebo budú na slovenskom trhu dostupné od 1. júla 2018 do 30. júna 2019 .Do pozornosti by sme radi vniesli víťaza športovej kategórie triedy kupé. Ocenený športiak BMW 8 Coupé si získal obdiv mnohých, medzi nimi aj ten náš. V AVIS Prestige vám chceme dopriať to najlepšie a aj preto môžete znovuzrodenú ikonu očakávať v našej ponuke už čoskoro.

Okrem prvenstiev štvorkolesových laureátov boli počas galavečera ocenení aj víťazi ankiet Auto opravár roka, Auto servis roka a TOP čerpačka roka.

K hladkému priebehu celého večera a k celkovej atmosfére prispel aj AVIS Prestige. Boli sme oficiálnym partnerom mobility po podujatí a návštevníkom sme zabezpečili exkluzívny shuttle servis bez starostí.

Kompletný zoznam víťazov nájdete tu.