Rezervácia vozidla
Cena za prenájom
XXX €
Výber vozidla
Miesto vyzdvihnutia
Začiatok prenájmu
Miesto odovzdania
Koniec prenájmu
 
Počet dní:2

AVIS Prestige - Vitajte

30.10.2017

AVIS Prestige - Vitajte

Vitajte na našej novej webovej stránke spoločnosti AVIS Prestige, ktorej obsah je naplnený našou predstavou o exkluzívnych autách.

Ak nás ešte nepoznáte, dovoľte, aby sme sa v prvom rade na úvod v skratke predstavili a načrtli vám filozofiu AVIS Prestige.

Ponúkame flotilu celosvetovo najslávnejších automobilových značiek ako: Audi, BMW, Mercedes-Benz a Porsche, ktoré sme vybrali najmä pre svoju kvalitu a vysokú reputáciu. Nájdete u nás flexibilný spôsob zabezpečenia prenájmu luxusných a športových automobilov a pôžitok z pohodlnej jazdy.


Prostredníctvom vynoveného webu sme sa vám rozhodli poskytnúť aktualizované informácie o tom kto sme, aké služby ponúkame a čo všetko viete u nás získať. Zároveň má vám aj nám nový web slúžiť spolu s rezervačným formulárom hlavne na plynulejší a ľahší priebeh vašich objednávok. Nájdete tu všetky potrebné informácie o vybraných vozidlách, ako aj o spoločnosti AVIS Prestige. 

Ak by ste sa chceli dozvedieť viac o možnostiach all-inclusive prenájmu od AVIS Prestige, alebo sa informovať o niektorom z luxusných automobilov v našej ponuke, neváhajte nám zavolajte na tel. č.: SK: +421 910 777 700, alebo EN: +421 904 332 280.